You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Agregaty prądotwórcze do malowania i gładzi

Agregaty prądotwórcze dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy urządzenia pochodzące od znających się na rzeczy producentów, do których należą takie firmy jak Verke, Belle, Ripper czy nasza rodzima Mar-Pol. Dzięki temu dostarczamy niezawodne produkty, które przy odpowiedniej konserwacji będą działać przez wiele lat. Jeżeli cenicie sobie Pań...

Agregaty prądotwórcze dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy urządzenia pochodzące od znających się na rzeczy producentów, do których należą takie firmy jak Verke, Belle, Ripper czy nasza rodzima Mar-Pol. Dzięki temu dostarczamy niezawodne produkty, które przy odpowiedniej konserwacji będą działać przez wiele lat. Jeżeli cenicie sobie Państwo nieprzerwanej pracy, a narzędzia zasilane akumulatorowo nie wystarczą, dostępne agregaty z pewnością okażą się nieocenione. Ich uniwersalność w czasach, kiedy wszystko jest zasilane energią elektryczną oznacza, że mogą być wykorzystywane także do zupełnie innych celów. Wszystko zależy od Państwa potrzeb, a my z chęcią pomożemy w ich zaspokojeniu.

Do czego służą agregaty prądotwórcze?

Agregaty prądotwórcze służą przede wszystkim do wytarzania energii niezbędnej do pracy rozmaitych urządzeń. W przypadku naszych klientów są to główni agregaty zasilające profesjonalne narzędzia elektryczne, do których pracy niezbędny jest bezpośredni dostęp do zasilania. To pozwala na sprawną pracę tam, gdzie nie ma sprawnej instalacji elektrycznej, a sprzęt akumulatorowy się nie sprawdza. Są one także używane przez organizatorów imprez plenerowych czy także właścicieli domów jako awaryjne źródło prądu na wypadek awarii.

Agregaty do gładzi

Prowadzimy także sprzedaż agregatu do gładzi, które służą do automatycznego podawania zapraw. Ich wykorzystanie pozwala na stosunkowo szybkie i równomierne nakładanie tynków oraz gładzi na powierzchnie ścian, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonanych prac. Jeżeli szukasz wysokowydajnego agregatów tynkarskich, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań dotyczących naszej oferty i konkretnych produktów. Z chęcią pomożemy także w doborze odpowiedniego agregatu, który spełni zapotrzebowania na energię waszych urządzeń.

Więcej
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów