Techniczny24

Elektrotech jest firmą prowadzącą sprzedaż detaliczną i hurtową.

Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, osprzęt, tarcze, kompresory, spawarki, agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, części i wiele innych. Oferujemy produkty profesjonalne, wysokiej jakości, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów oferowanych przez nas narzędzi. Dzięki ciągłemu podwyższaniu swoich kwalifikacji nasi pracownicy udzielają fachowych porad i pomagają w doborze najlepszych narzędzi do wykonywanej pracy.

Posiadamy dużą ofertę urządzeń spawalniczych, materiałów i akcesoria do spawania. Sprzedawane produkty posiadają najwyższą jakość przy zachowaniu przystępnych dla klienta cen. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży spawalniczej powoduje, że każdy klient uzyska odpowiedź na swoje pytanie i zostanie fachowo obsłużonych.

Poza sprzedażą prowadzimy także serwis pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń. Serwisant dokonuje oszacowania kosztów serwisu, które są przedstawiane Państwu. Po zaakceptowaniu wyceny dokonywana jest naprawa.

Dzięki solidności i zaangażowaniu naszych pracowników z każdym miesiącem przybywa nam coraz więcej zadowolonych klientów.

Naszą misją jest umożliwienie naszym partnerom odnieść sukces.

Techniczny24

Dla łatwego wyboru

Myślimy o dobrym wyborze. Nasze produkty są dostarczane z rankingiem gwiazdkowy, które powinny pomóc niepewnych nabywców do podjęcia decyzji. Co więcej, masz możlowość szukać na naszej stronie, jeśli wiesz dokładnie co lub zastosować kilka różnych filtrów, które będą znacznie zaoszczędzić czas i wysiłek.

Dostawa produktów do wszystkich regionów

Dostarczamy nasze towary na całym świecie. Nie ważne gdzie mieszkasz, twoje zamówienie zostanie wysłane w czasie i dostarczane prosto do domu lub do jakiegokolwiek innego miejsca zostały określone. Paczki są traktowane z najwyższą starannością, dzięki czemu zamówione produkty zostaną przekazane do ciebie bezpieczne.

Najwyższa jakość produktów

Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Kilka lat udanej pracy i tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam czuć się pewni. Poza tym, wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas przechodzą kontrolę jakości.

Zaufały nam:

  • firmy produkcyjne,
  • przedsiębiorstwa budowlane,
  • warsztaty samochodowe
  • wielu klientów indywidualnych.

Statystki:

  • 8500 dostępnych produktów
  • 87% klienci którzy wracają do nas
  • 32 tyś klientów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password