You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DWE4257

Nowy produkt

DeWalt DWE4257 Szlifierka Kątowa 125mm 1500W

Szlifierka Kątowa DeWalt DWE4257

DeWalt DWE4257 to kompaktowe, jednoręczne urządzenie do szlifowania cięcia i polerowania m.in. metali, drewna czy tworzyw sztucznych. Pozwala na swobodną regulację prędkości i dopasowanie ustawień do zainstalowanej tarczy oraz powierzchni roboczej.521,00 zł brutto
423,58 zł netto


621,00 zł brutto

-100,00 zł

Tylko teraz produkt w promocyjnej cenie !

Szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4257 o mocy 1500W

DeWalt DWE4257 to kompaktowe, jednoręczne urządzenie do szlifowania cięcia i polerowania m.in. metali, drewna czy tworzyw sztucznych. Pozwala na swobodną regulację prędkości i dopasowanie ustawień do zainstalowanej tarczy oraz powierzchni roboczej. Dzięki niskiemu profilowi przekładni niezawodnie radzi sobie z działaniem w miejscach o ograniczonym dostępie. Niezbędna w warsztacie, idealna do prac domowych.

Szlifierka kątowa DeWalt DWE4257 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy. Jest wyposażona w wyłącznik napięcia, który blokuje ponowny start urządzenia w momencie kiedy po odcięciu zasilania wróci ono ponownie. Sprzęgło bezpieczeństwa minimalizuje ryzyko wytrącenia szlifierki z rąk w przypadku zablokowania się ściernicy. Łagodny rozruch zapewnia płynny start bez zrywów.

Szlifierka 125mm DeWalt DWE4257 posiada system wywiewu zabezpieczający przed dostaniem się pyłów do silnika. Dodatkowo narzędzie jest chronione przed przegrzaniem i przeciążeniem. Żywotność szlifierki jest znacznie wydłużona.

DeWalt DWE4257 szlifierka kątowa wyposażona jest w tarczę 125mm i mocny silnik 1500W, można ją stosować przy obróbce bardzo szerokiej gamy materiałów. Umożliwia to system elektronicznego sterowania prędkością obrotową (regulacja w zakresie od 2800 do 10500 obrotów/min).

Świetne i trwale narzędzie do cięcia i szlifowania różnego rodzaju metali, szlifowania drewna i tworzyw sztucznych oraz do polerowania - w zależności od stosowanego osprzętu.

Wyposażona jest w sprzęgło bezpieczeństwa (zapobiega to odbiciu szlifierki w przypadku zakleszczenia się tarczy podczas pracy).

Szlifierka DWE4257 posiada system łagodnego rozruchu i wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia - to systemy podnoszące bezpieczeństwo pracy.

Nowatorski system wyrzucania pyłu z dodatkowym wentylatorem usuwa większość pyłu z powietrza chłodzącego silnik co zapobiega uszkodzeniu uzwojeń silnika i zatarciu się silnika.

Samoodłączające się szczotki wyłączają się pod koniec swojej żywotności i chronią uzwojenie stojana przed uszkodzeniem.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega przegrzewaniu się szlifierki i zwiększa jej trwałość i żywotność, system zabezpieczający wyłącza szlifierkę do czasu ochłodzenia się silnika.

  • mocowanie tarczy: gwint M14
  • średnica tarczy [mm]: 125
  • moc [W]: 1500
  • obroty [obr/min]: 2800 - 10500
  • waga [kg]: 3,0
  • ogranicznik rozruchu prądu: Tak
  • sprzęgło: Tak
  • wymiary: dł. 315mm x wys 95mm
  • rodzaj opakowania: karton
  • wyposażenie: beznarzędziowo przestawiana osłona, antywibracyjna rękojeś
Średnica tarczy [mm]:125
Łagodny rozruch:Tak
Regulacja obrotów:Tak
Moc użyteczna - zakres [W]:1201 - 1550

6 innych produktów w tej samej kategorii: