You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Elektronarzędzia

W naszej ofercie znajdziesz setki elektronarzędzi, które pozwolą na komfortowe i dokładne przeprowadzenie bardzo zróżnicowanych prac. Specjalizujemy się w sprzedaży solidnych i dobrej jakości sprzętów takich marek jak Makita, Milwaukee czy Dewalt. To pozwala nam na dostarczenie klientom produktów, które faktycznie sprawdzą się w przewidzianym ...

W naszej ofercie znajdziesz setki elektronarzędzi, które pozwolą na komfortowe i dokładne przeprowadzenie bardzo zróżnicowanych prac. Specjalizujemy się w sprzedaży solidnych i dobrej jakości sprzętów takich marek jak Makita, Milwaukee czy Dewalt. To pozwala nam na dostarczenie klientom produktów, które faktycznie sprawdzą się w przewidzianym zastosowaniu, nie będą sprawiać problemów w trakcie działania i zapewnią możliwość wykonania możliwie jak najprecyzyjniejszych działań.

Profesjonalne narzędzia elektryczne

Profesjonalne narzędzia elektryczne, których sprzedaż prowadzimy, trafia do fachowców operujących w różnych branżach. Z naszych usług korzystają m.in. firmy i ekipy budowlane, warsztaty samochodowe, zakłady produkcyjne i spawalnicze.

Jakie urządzenia składają się na nasz asortyment? To m.in.:

Urządzenia elektryczne

Dostarczanie kompleksowych rozwiązań jest dla nas bardzo ważne. Dlatego nie ograniczamy się wyłącznie jednego rodzaju czy kategorii sprzętu. Obok ręcznych czy stołowych narzędzi, znajdziecie tu także inne urządzenia elektryczne, różnorodne akcesoria i osprzęt. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci są w stanie wyposażyć ekipy remontowe czy swoje zakłady produkcyjne we wszystkie potrzebne produkty tylko w jednym miejscu!

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pistolety do klejenia
 • Lutownice
 • Mieszarki
 • Młoty udarowe i...

  Młoty udarowe i młotowiertarki udarowe to specjalistyczne narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie cięższych prac remontowo-budowlanych wymagających wydajnego i mocnego sprzętu. Często prosta wiertarka, niezależnie od swoich możliwości, zwyczajnie nie starcza do wykonania większych otworów bezpośrednio twardych elementach konstrukcyjnych. W takich momentach jedynym słusznym rozwiązaniem jest wykorzystanie poważniejszego sprzętu.

  Jak wybrać młotowiertarkę?

  Młotowiertarki udarowe dostępne na rynku różnią się nie tylko ceną, chociaż jest to istotny element rozmyślań podczas poszukiwań odpowiedniego sprzętu. Jak zwykle w przypadku narzędzi do prac budowlanych dostępnych jest kilka rodzajów zasilania. Istotna jest także moc czy typ udaru, które to determinują zakres i intensywność wykonywanych prac budowlanych czy remontowych.

  Młotowiertarki Milwaukee, DeWalt, Ryobi

  Podczas przygotowywania naszej oferty, mieliśmy na uwadze zarówno potrzeby profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Dlatego wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo młotowiertarki Milwaukee, DeWalt czy Ryobi o różnych parametrach. Dzięki temu łatwo znajdziecie sprzęt przystosowany do wymagań pracy fachowych ekip budowlanych, jak i taki, którym można bezpiecznie przeprowadzić remont w domu. Prowadzimy także sprzedaż różnego osprzętu do młotowiertarek, w tym młotów, wierteł czy akumulatorów i ładowarek.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli macie pytania dotyczące szczegółów, zachęcamy do kontaktów. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 • Pilarki stołowe do drewna
 • Opalarki
 • Ostrzarki
 • Frezarki
 • Odciągi
 • Pilarki tarczowe

  Pilarki tarczowe jako specjalistyczne urządzenia do cięcia pozwalają na wykonanie precyzyjnej pracy przy minimalnym wysiłku. Dzięki przywiązaniu do funkcjonalności i ergonomii obsługa profesjonalnych pilarek tarczowych jest stosunkowo prosta i wygodna, oczywiście przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

  Wybór pilarki tarczowej

  Na tynku dostępne są pilarki tarczowe, które mimo jednakowej zasady działania, przeznaczone są do różnych celów. Dlatego warto zastanowić się, do czego będą dokładnie służyć. Małe pilarki tarczowe o niewielkiej mocy doskonale sprawdzą się w do zastosowań domowych, tj. do okazjonalnego ciecia drewna czy listew. Większe, mocniejsze i wydajniejsze narzędzia z kolei pozwalają profesjonalistom na prowadzenie prac wymagających nie tylko dużej precyzji, ale też będą mogły działać bez przerwy przez dłuższy czas.

  Pilarka do metalu czy do drewna?

  Innym podstawowym determinantem wyboru jest materiał, do którego przeznaczona będzie pilarka. Parametry urządzenia przeznaczonego do cięcia drewna będą się różnić od parametrów narzędzia do drewna. I tak wyposażenie pilarki tarczowej w regulacje obrotów jest kluczowe dla cięcia aluminium, natomiast drewno z reguły nie wymaga tak zaawansowanego osprzętu. Liczy się także wielkość, waga czy prędkość obrotowa. Oczywiście poza możliwościami istotny jest wybór odpowiedniej tarczy.

  W ofercie sklepu znajdziecie Państwo wysokiej jakości, wydajne urządzenia, które zadowolą zarówno profesjonalistów, jak i osoby lubiące majsterkować. Duży asortyment narzędzi takich marek m.in. pilarki tarczowe Ryobi, AEG czy DeWalt, pozwala nam na dostarczanie naszym najlepszych swojej klasie produktów.

 • Gwintownice
 • Piły szablaste
 • Wyrzynarki
 • Zgrzewarki
 • Szlifierki stołowe
 • Strugi
 • Szlifierki kątowe

  Szlifierki kątowe to bardzo przydatne elektronarzędzia wykorzystywane podczas prac budowlanych czy remontowych, ale nie tylko. To uniwersalne rozwiązanie wykorzystywane przez profesjonalistów i majsterkowiczów. Używane jest m.in. w przemyśle przy wykańczaniu detali czy przecinaniu różnych elementów oraz w drobnych naprawach. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości szlifierki cenionych na rynku narzędziowym producentów. Oferujemy m.in. asortyment takich marek jak Bosch, DeWalt, Makita czy Milwaukee. Szeroki wybór modeli o takiej proweniencji pozwoliło nam na udostępnienie klientom dużej możliwości wyboru narzędzi o zróżnicowanych parametrach.

  Wybór szlifierki kątowej

  Wybór szlifierki kątowej może z początku wydawać się skomplikowany, jednak wystarczy dobrze rozeznać się parametrach modeli różnych marek dostępnych na rynku i zastanowić się, do czego będzie wykorzystywana.

  Pierwszym istotnym czynnikiem jest moc urządzenia. W przypadku twardych materiałów, oprócz dobrania odpowiedniej tarczy, należy dostosować sprzęt o odpowiednio dużej mocy. W przypadku przeznaczenia na mniejsze prace, mimo tego, że solidną, 2000 W szlifierką można wiele zdziałać, lepiej wybrać sprzęt o mniejszej mocy w granicach 450 do 900W.

  Warto zastanowić się też nad rodzajem zasilania, który będzie najodpowiedniejszy. Na rynku można znaleźć szlifierki sieciowe i akumulatorowe o zbliżonych parametrach. Jednak specyfika sposobu dostarczania do nich energii oznacza, że będą nie tylko nadawać się lepiej do innych warunków, ale też praca z nimi przez to będzie się widocznie różnić.

  Oczywiście ważne jest też to, by leżała dobrze w ręku, nie ślizgała się i nie była zbyt ciężka, co mogłoby przemęczyć użytkownika.

  Jeżeli potrzebujecie pomocy przy wyborze narzędzia, które by was usatysfakcjonowało, jesteśmy do dyspozycji.

 • Wiertarki i Wiertnice
 • Nożyce do blachy
 • Polerki
 • Szlifierki proste
 • Klucze udarowe
 • Szlifierki taśmowe
 • Szlifierki oscylacyjne
 • Szlifierki mimośrodowe
 • Wkrętarki sieciowe
 • Przecinarki taśmowe
 • Strugarko-grubościówki
 • Przecinarki do metalu
 • Pozostałe...
 • Ukośnice
 • Dłutownice
 • Wiertarko-wkrętarki

  Wiertarko-wkrętarki zasilane akumulatorami to poręczne i niezwykle uniwersalne elektronarzędzia, pozwalające na przeprowadzenie prac budowlanych czy remontowych niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Wystarczy mieć zawczasu naładowany akumulator, ewentualnie zapasowy w przypadku dłuższego działania i można wkręcać, wykręcać i wiercić. Nie ma chyba na świecie profesjonalnego budowlańca, dekarza czy stolarza, nie wspominając już o majsterkowiczach, którzy nie mają własnej wiertarki. Oferujemy asortyment wiertarko-wkrętarek o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu łatwo znajdziecie Państwo dokładnie takie narzędzia, które odpowiedzą na wasze potrzeby względem wykonywanych prac. Wśród nich możecie znaleźć takie marki jak:

  • DeWalt,
  • Makita,
  • Bosch,
  • Ryobi,
  • Milwaukee,
  • BlackAndDecker.

  Wkrętarki Milwaukee

  Wkrętarki Milwaukee, które chcemy Państwu w tym miejscu polecić, to wysokiej jakości urządzenia pozwalające na przeprowadzenie naprawdę dużego spektrum prac remontowych, wykończeniowych i innych. Zależnie od doboru mocy silnika danego urządzenia narzędzia tej marki sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Za wysoką jakością oraz funkcjonalności stoją lata doświadczeń i badań, co pozwoliło producentowi na stworzenie doskonałych narzędzi. Nie można też nie wspomnieć o tym, że dostępnych jest kilkadziesiąt różnych modeli wiertarek tej marki, spośród których można z łatwością znaleźć dokładnie taki sprzęt, jakiego się potrzebuje.

 • Odkurzacze, urządzenia...

  Po przeprowadzeniu prac budowlanych i remontowych szanująca swoją reputację ekipa remontowa powinna być przygotowana do wykonania wszelkich prac porządkowych. Dzięki temu może zyskać w oczach swoich klientów opinię rzetelnej i odpowiedzialnej. Rynek elektrourządzeń zadbał również o tę część obowiązków firm budowlanych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować m.in. odkurzacze przemysłowe pozwalające na usunięcie zanieczyszczeń pobudowanych, urządzenia odpylające czy mopy parowe. Dzięki nim lokale po skończonym zleceniu wyglądają schludnie, a klient nie musi przejmować się sprzątaniem.

  Odkurzacze przemysłowe

  Odkurzacze przemysłowe to specjalistyczny rodzaj sprzętu, przystosowany do radzenia sobie z zanieczyszczeniami, którym zwykłe odkurzacze by nie podołały. Dzięki odpowiedniej mocy i systemom filtrów nie ma ryzyka uszkodzenia newralgicznych podzespołów przez fragmenty skutych powierzchni czy zatkanie dmuchawy przez pył pozostały po pracy z chemią budowlaną. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zapotrzebowaniu naszych klientów na niezawodny i mocny sprzęt, zebraliśmy w naszym sklepie odkurzacze takich marek jak Tryton, DeWalt, Miwaukee czy Karcher, które zajmują się dostarczaniem wysokiej klasy sprzętów dla branży budowlano-remontowej.

  Jeżeli zainteresowała was nasza oferta, zapraszamy do jej wnikliwszego zbadania. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań dotyczących jej szczegółów. Zapraszamy!

 • Lampy
 • Bruzdownice
 • Multiszlifierki
 • Szlifierki do gipsu /...
 • Przecinarki stołowe do...
 • Dmuchawy
 • Zszywacze
 • Zagłębiarki
 • Pistolety do malowania
 • Wiertarko - wkrętarki...
 • Okleiniarki
 • Narzędzia wielofuncyjne
 • Zakrętarki udarowe
 • Pistolety do silikonu...
 • Gwoździarki / Sztyfciarki
 • Radia / głośniki...
 • Zestawy narzędzi
 • Cykliniarki

Elektronarzędzia

Tagi

Informacje