You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nas

Elektrotech jest firmą prowadzącą sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, osprzęt, tarcze, kompresory, spawarki, agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, części i wiele innych. Oferujemy produkty profesjonalne, wysokiej jakości, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów oferowanych przez nas narzędzi. Dzięki ciągłemu podwyższaniu swoich kwalifikacji nasi pracownicy udzielają fachowych porad i pomagają w doborze najlepszych narzędzi do wykonywanej pracy.

Posiadamy dużą ofertę urządzeń spawalniczych, materiałów i akcesoria do spawania. Sprzedawane produkty posiadają najwyższą jakość przy zachowaniu przystępnych dla klienta cen. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży spawalniczej powoduje, że każdy klient uzyska odpowiedź na swoje pytanie i zostanie fachowo obsłużonych.

Poza sprzedażą prowadzimy także serwis pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń. Serwisant dokonuje oszacowania kosztów serwisu, które są przedstawiane Państwu. Po zaakceptowaniu wyceny dokonywana jest naprawa.

Dzięki solidności i zaangażowaniu naszych pracowników z każdym miesiącem przybywa nam coraz więcej zadowolonych klientów.

Naszą Misją jest umożliwienie naszym partnerom odnieść sukces.

Zaufały nam: firmy produkcyjne, przedsiębiorstwa budowlane, warsztaty samochodowe oraz wielu klientów indywidualnych. • 8500

  Dostępnych produktów

 • 87%

  Klienci którzy wracają do nas

 • 32 tyś

  Klientów

Store events

 • Dostawa produktów do wszystkich regionów

  Dostarczamy nasze towary na całym świecie. Nie ważne gdzie mieszkasz, twoje zamówienie zostanie wysłane w czasie i dostarczane prosto do domu lub do jakiegokolwiek innego miejsca zostały określone. Paczki są traktowane z najwyższą starannością, dzięki czemu zamówione produkty zostaną przekazane do ciebie bezpieczne.

 • Najwyższa jakość produktów

  Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Kilka lat udanej pracy i tysiące zadowolonych klientów pozwalają nam czuć się pewni. Poza tym, wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas przechodzą kontrolę jakości.

Nasz zespół

 • ROBERT JOHNSON

  Senior salesman with 15 years of experience. He knows everything about the products he offers.

 • JESSICA PRISTON

  Mega positive shop assistant always ready to help you make the right choice and charm you with a smile.

 • SAM KROMSTAIN

  Wholesale manager. Contact him if you want to buy a batch of the products offered at our store.

 • EDNA BARTON