You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Spawarki inwertorowe

Oferujemy spawarki inwertorowe, które należą do jednych z podstawowych urządzeń spawalniczych wykorzystywanych w branży spawalniczej. Zawdzięczają to zarówno swojej możliwości pracy z różnorodnymi metalami i w różnych warunkach, jak i stosunkową łatwością opanowania metody TIG. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. spawarki Magnum, cenione ...

Oferujemy spawarki inwertorowe, które należą do jednych z podstawowych urządzeń spawalniczych wykorzystywanych w branży spawalniczej. Zawdzięczają to zarówno swojej możliwości pracy z różnorodnymi metalami i w różnych warunkach, jak i stosunkową łatwością opanowania metody TIG. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. spawarki Magnum, cenione przez profesjonalistów za komfort obsługi i wysoką jakość wykonania.

Zastosowanie spawarek inwertorowych

Spawarki inwertorowe to uniwersalne urządzenia, pozwalające na wykonywanie zróżnicowanych pod względem czasu i stopnia skomplikowania spawów. Wykorzystując metodę TIG, można spawać zarówno stal wysokostopową, stale specjalne, stopy niklu, jak i aluminium, magnez czy innych metali reaktywnych. To pozwala na przeprowadzenie niemal każdego rodzaju prac spawalniczych. Co więcej, ze względu na opadającą lub stromą charakterystykę spawarki te mogą być wykorzystywane jako źródła prądu do ręcznego spawania łukowego przy pomocy elektrod otulonych.

Zalety spawarek TIG

Sprzedawane przez nas inwertorowe spawarki to stosunkowo łatwe w obsłudze urządzenia, które są wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby zaczynające swoją przygodę ze spawaniem. To niezwykle uniwersalne urządzenie, które umożliwia zarówno ręczną, jak i w pełni przemysłową pracę. Metoda TIG pozwala na stworzenie mocnych i ładnych spawów, nawet przy bardzo małych elementach o przekroju mniejszym niż 1 mm.

Więcej
Jest 24 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 24 elementów