You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kosy i podkaszarki

Podkaszarki spalinowe to podstawowy element wyposażenia firm zajmujących się opieką nad terenami zielonymi, w tym parkami czy miejskimi skwerami. Kosy spalinowe to także doskonałe narzędzia dla właścicieli przydomowych ogródków czy działek wypoczynkowych. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ścięcie tych wszystkich uciążliwych traw i innych rośli...

Podkaszarki spalinowe to podstawowy element wyposażenia firm zajmujących się opieką nad terenami zielonymi, w tym parkami czy miejskimi skwerami. Kosy spalinowe to także doskonałe narzędzia dla właścicieli przydomowych ogródków czy działek wypoczynkowych. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ścięcie tych wszystkich uciążliwych traw i innych roślin, z którymi zwykła kosiarka nie może sobie poradzić z powodu ich umiejscowienia. Ich precyzja pozwala na zajęcie się naprawdę niewielkimi i mocno schowanymi przestrzeniami. To także dobra alternatywa dla kosiarek spalinowych w miejscach, gdzie nie ma dużo przestrzeni, a większe urządzenie byłoby zwyczajnie zbędne.

Od czego zacząć poszukiwania podkaszarki spalinowej?

Przed zakupem podkaszarki spalinowej należy zastanowić się nad tym, gdzie i do czego będzie dokładnie służyć. O ile dla firm zajmujących się pielęgnacją zieleni sprzęt ten jest niezbędny, o tyle osoba prywatna, nawet mająca ogród, może jej nie potrzebować. W niektórych przypadkach lepiej także zdecydować się na rozwiązanie wykorzystujące energię elektryczną – pobieraną sieci lub z akumulatora. Finalnie wszystko sprowadza się do tego, czego oczekujemy do danego urządzenia i gdzie ma pracować. Czy ma wytrzymać kilka godzin pracy, czy wystarczy do przycięcia trawy tylko 20 minut? Czy ma być lekka ze względu na pokonywanie dużych odległości, czy ciężar nie ma aż takiego znaczenia dla użytkownika? Dzięki temu można uniknąć wyboru nieodpowiednie podkaszarki mechanicznej.

Kosiarki spalinowe

W kategorii ogrodowych narzędzi spalinowych dostępnych w naszej ofercie znajdziecie Państwo kosiarki spalinowe, pozwalające na przeprowadzenie bardziej ogólnych prac porządkowych. Jeżeli mają Państwo do czynienia z większymi połaciami terenów zielonych, takie kosiarki będą najodpowiedniejsze.

Więcej
Jest 64 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 64 elementów