You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

JR3070CT

Nowy produkt

Makita piła szablasta/bagnetowa 1510W [JR3070CT]1 031,68 zł brutto
1 031,68 zł netto


mocna, profesjonalna piła bagnetowa MAKITA model JR3070CT, z silnikiem 1510W, systemem tłumienia wibracji i sprzęgłem przeciążeniowym.

jedna z mocniejszych pił bagnetowych na rynku przeznaczona do ciężkich zastosowań. Piłami bagnetowymi mozna ciąć różnego typu metale (rury, profile czy blachy), drewno (w tym świeże), sklejkę, płyty OSB, palety, tworzywa sztuczne (również z włókna węglowego), gazobeton, płyty gipsowe, itp...

piła JR3070CT wyposażona jest w silnik mocny silnik 1510W - to piła która podoła każdej nawet najcięższej pracy, wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo pracy, poprawiających wydajność i zwiększających trwałość narzędzia.

w pile JR3070CT zastosowano system tłumienia wibracji AVT i ogranicznik prądu rozruchu, podnosi to wygodę i bezpieczeństwo pracy.Sprzęgło przeciążeniowe chroni operatora w przypadku zakleszczenia brzeszczotu

w pile JR3070T zastosowano również: beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu (szybka wymiana w kilka sekund bez dodatkowych narzędzi); beznarzędziowa regulacja wysunięcia stopy przy pomocy przycisku w przedniej części piły.

płynna regulacja częstotliwości skoku w przycisku pozwala na precyzyjny wybór szybkości w zależności od rodzaju ciętego materiału, używanego brzeszczotu czy dla wygodnego i dokładnego rozpoczęcia cięcia. 4-stopniowa regulacja ruchu wahadłowego pozwala na wybranie optymalnego rodzaju ruchu w zależności od ciętego materiału, przyśpiesza to pracę.

uniwersalny uchwyt brzeszczotów  pozwala zamontować większość dostępnych na rynku brzeszczotów.

konstrukcja dobrze zabezpieczona przed wilgocia czy pyłem co przy tego rodzaju narzędziu jest bardzo ważne i wydłuża jego żywotność.

waga [kg]:4,0
wymiary:dł 485mm x szer 99mm x wys 181mm
wyposażenie:3 brzeszczoty [B-13677]
moc silnika [W]:1510
długość skoku [mm]:32
opakowanie:walizka z tworzywa
częstotliwość skoku [sk/min]:0-2800

5 innych produktów w tej samej kategorii: