You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NARZĘDZIA SPAWALNICZE  Jest 283 produktów.

Podkategorie

 • Maski, przyłbice,...
 • Druty spawalnicze
 • Uchwyty spawalnicze i...
 • Elektrody
 • Pozostałe narzędzia i...
 • Przecinarki plazmowe
 • Spawarki

  Szukasz spawarki, która spełni twoje oczekiwania względem wydajności i jakości wykonywanych spawów? Potrzebujesz urządzenia spawalniczego pracującego w jednej konkretnej metodzie? Nie chcesz przepłacać za sprzęt? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy szeroki asortyment spawarek Magnum wykorzystujących różna technologię spawania. Dzięki temu współpracując z nasza firmą klienci mają możliwość łatwego wyboru sprzętu i dopasowania go do swoich potrzeb i wymagań.

  Wśród sprzedawanych przez hurtownię urządzeń znajdziecie Państwo m.in. spawarki inwertorowe. Umożliwiają one spawanie bardzo różniących się od siebie materiałów, zapewniając tym samym dużą uniwersalność.

  Spawarki Magnum

  Oferujemy szeroki asortyment spawarek Magnum, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i łatwą dostępnością rozmaitych osprzętów i akcesoriów. W przypadku urządzeń tej marki możemy polecić Państwu spawarki migomaty zależnie od modelu, sprawdzą się w pracach konserwacyjnych w terenie lub w dużych zakładach produkcyjnych przy rozległych pracach przemysłowych.

  Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów spawalniczych, wśród których można znaleźć gniazda, wtyki, kątowniki czy specjalistyczny osprzęt MIG, MAG, TIG.

 • Półautomaty spawalnicze

  Półautomaty spawalnicze wykorzystujące metodę MIG-MAG to bardzo popularne urządzenia. Nic dziwnego, skoro mają wiele zalet. Wykorzystywane są do prac konserwacyjnych, remontowych i naprawczych a także robót w przemyśle energetycznym. Zawdzięczają swoje rozpowszechnienie doskonałą wydajnością i jakością wykonanych łączeń. Stosuje się je do spawania stali niskowęglowych, kwasoodpornych, nierdzewnych, a także stali stopowych czy aluminium.

  Zasada działania migomatów

  Działanie migomatów jest z założenia proste. Urządzenie podłączone do prądu wytwarza łuk elektryczny, który powstaje między spawanym metalem a drutem spawalniczym. Proces ten odbywa się w osłonie z argonu, dwutlenku węgla lub innych ochronnych mieszanek gazowych. Drut pod wpływem wysokiej temperatury wytwarzanej przez łuk topi się i tworzy kałużę płynnego metalu na powierzchni równie rozgrzanego spawanego elementu, łącząc go na stałe. Zależnie od typu migomatu, sposób dostarczany drut do prac będzie inny. Występują dwie opcje, w których uchwyty i zespoły podające dostarczają lity lub rdzeniowy drut spawalniczy.

  Migomaty Magnum

  W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wysokiej klasy migomaty Magnum. Wśród nich są kompaktowe urządzenia przydatne przy pracach terenowych oraz solidne, duże maszyny do poważniejszych zastosowań przemysłowych.

  Jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty lub poszczególnych urządzeń, wystarczy zapoznać się z nasza ofertą. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszamy do współpracy.

 • Palniki acetylenowe /...
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 283 elementów