You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

NARZĘDZIA  Jest 10113 produktów.

Podkategorie

 • NARZĘDZIA SPAWALNICZE
 • Ręczne narzędzia...

  Mimo dużych postępów w dziedzinie technologii budowlanych i stałego pojawiania się nowych urządzeń na tym rynku często jedyną słuszną drogą jest korzystanie z narzędzi ręcznych. Dlatego każdy szanujący się fachowiec, czy to z branży budowlanej, czy stolarskiej lub warsztatowej, powinien mieć do dyspozycji skompletowany wedle swoich potrzeb narzędzi. Częstokroć nie potrzeba przy tym dodatkowego osprzętu umożliwiającego ich skuteczne użytkowanie, co w wielu przypadkach jest potrzebne dla narzędzi profesjonalnych narzędzi elektrycznych.

  Klucze, młotki, szczypce

  Ręczne narzędzia budowlane to bardzo obszerna kategoria, zawierająca dziesiątki sprzętów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Rozumiejąc to i wiedząc, że nasi klienci będą potrzebować narzędzi do innych zadań, przygotowaliśmy ofertę zawierającą możliwie największy wybór produktów. Dlatego w wśród naszego asortymentu znajdziecie m.in. młotki, klucze, grzechotki czy noże i piły. Oczywiście sprzedajemy również różnorodne akcesoria, w tym nakładki do grzechotek czy brzeszczoty do pił ręcznych.

  By utwierdzić naszych klientów w tym, że warto z nami współpracować, zbudowaliśmy nasz sklep w oparciu o produkty znanych i cenionych na rynku marek. Wśród nich można znaleźć m.in.: Bahco, Knipex, Wera, Stanley, DeWalt, Corona, Proline, SATA, Milwaukee, Honito czy Fiskars.

  Mamy zatem nadzieję, że znajdziecie dokładnie takie narzędzia, jakich potrzebujecie. Jesteśmy też do waszej dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań dotyczących szczegółów danych produktów.

 • WARSZTAT
 • NARZĘDZIA POMIAROWE
 • Narzędzia budowlane

  Specjalistyczne narzędzia budowlane dostępne w naszej ofercie pozwalają na przeprowadzenie wszelkich prac związanych z powstawaniem nowych nieruchomości. Od stawiania nowych budynków, po wykończenie pomieszczeń – jeżeli potrzebujecie narzędzia bądź materiałów eksploatacyjnych do konkretnej czynności, znajdziecie je w naszej ofercie. Zadbaliśmy przy tym nie tylko o zgromadzenie nie tylko możliwie dużego asortymentu. Narzędzia, maszyny czy akcesoria sprzedawane przez nas sklep to produkty wysokiej jakości i sprawności od rozpoznawalnych i cenionych na rynku producentów. Wśród nich są m.in. kleje i chemia budowlana od 3M, generatory FOGO czy narzędzia Awtools oraz osuszacze powietrza Master.

  Profesjonalne narzędzia budowlane

  Nasza oferta w zakresie narzędzi budowlanych skierowana jest przede wszystkim do fachowców i wyspecjalizowanych firm budowlanych wymagających od wykorzystywanego sprzętu niezawodności i wysokiej sprawności. Nie oznacza to jednak, że majsterkowicze nie znajdą wśród oferowanych produktów czegoś, co może przykuć ich uwagę.


  Zapewniamy pełne wsparcie naszym klientom. Z chęcią doradzimy przy wyborze narzędzi, które sprawdzą się w danym przypadku i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich skutecznego zastosowania czy konkretnych parametrów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty narzędzi.

 • NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 10113 elementów

NARZĘDZIA

Tagi

Informacje