You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza są urządzeniami, których przeznaczeniem jest usunięcie nadmiaru wilgoci z powietrza. Wykorzystywane w przypadku mokrych prac budowlanych, zarówno w trakcie ich realizacji, jak i po nich, pozwalają na osuszenie pomieszczenia, co w wielu przypadkach przyśpiesza wykonanie zlecenia. Są one nieodzownym elementem wyposażenia ekip...

Osuszacze powietrza są urządzeniami, których przeznaczeniem jest usunięcie nadmiaru wilgoci z powietrza. Wykorzystywane w przypadku mokrych prac budowlanych, zarówno w trakcie ich realizacji, jak i po nich, pozwalają na osuszenie pomieszczenia, co w wielu przypadkach przyśpiesza wykonanie zlecenia. Są one nieodzownym elementem wyposażenia ekip wykończeniowych, które stawiają na szybkość realizacji zleceń dla pozyskania klientów. Są także często stosowane przy nowych inwestycjach budowlanych ze względu na dużę ograniczenia czasowe – a schnące zaprawy, kleje i inna mokra chemia budowlana nie mogą zgodnie z założeniami projektu pozbyć się wilgoci w sposób naturalny.

Inne zastosowanie osuszaczy powietrza

Zbyt wysoka wilgotność powietrza jest problemem wielu już wykończonych i zamieszkałych domów i mieszkań. Powody gromadzenia się wody mogą być przy tym różne – kiepska wentylacja, szczególnie deszczowa jesień lub nieodpowiednio wykonana hydroizolacja budynku. W każdym z tych przypadków istnieje ryzyko zawilgocenia murów i ścian budynku, które są idealnym środowiskiem dla szkodliwych dla zdrowia i konstrukcji budynku grzybów i pleśni. Co więcej, zawilgocone ściany generują większe koszty ogrzewania. Niejednokrotnie najlepszym pomysłem na zniwelowanie tego problemu jest zakup i wykorzystanie osuszaczy powietrza, które obniżają wilgotność do optymalnego poziomu około 50%.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów