You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nowy produkt

piła otworowa z zębami z węglika spiekanego 19mm [3833-19-C]40,49 zł brutto
40,49 zł netto


piła otworowa z zębami z węglika spiekanego 3833-19-C firmy BAHCO, przeznaczona do precyzyjnego wycinania otworów w różnego typu materialach o grubości do 70mm.

świetne narzędzie na każdym placu budowy - pozwala przy pomocy wiertarek elektrycznych lub wiertarko-wkrętarek akumulatorowych różnych producentów wycinać otwory w różnych rodzajach drewna, tworzywach sztucznych, płytach MDF, OSB, płytach gipsowo-kartonowych czy lekkich materiałach budowlanych (gazobeton, cegły itp...)

piła otworowa z zębami z węglika spiekanego BAHCO 3833-19-C Superior, przeznaczona do wycinania otworów o średnicy 19mm w materiałach jak: różnego  typu drewno (w tym twarde gatunki), płyty MDF, sklejki, płyty OSB, cegła, lekki beton, tynk, płyty gipsowo-kartonowe, różne rodzaje tworzyw sztucznych.

piła otworowa 3833-19-C - średnica wiercenia 19mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału). waga 60g.

otwornice posiadają bardzo dużą głębokość cięcia: 71mm, dzięki której można wyciąć otwór o głębokości do 70mm przy jednym cięciu.

w piłach otworowych z serii 3833-... końcówki z węglika spiekanego są bardzo precyzyjnie szlifowane, co zapewnia dokładną i szybką pracę tymi piłami, a specjalna powłoka (Superior) sprawia, że występują zdecydowanie mniejsze tarcia w czasie cięcia;

w pile otworowej 3833-19-C zastosowano stosunkowo dużą przestrzeń miedzyzębową do odprowadzania urobku co zapewnia ciągłość pracy bez konieczności jej czyszczenia;

6 innych produktów w tej samej kategorii: