You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Półautomaty spawalnicze

Półautomaty spawalnicze wykorzystujące metodę MIG-MAG to bardzo popularne urządzenia. Nic dziwnego, skoro mają wiele zalet. Wykorzystywane są do prac konserwacyjnych, remontowych i naprawczych a także robót w przemyśle energetycznym. Zawdzięczają swoje rozpowszechnienie doskonałą wydajnością i jakością wykonanych łączeń. Stosuje się je do spawan...

Półautomaty spawalnicze wykorzystujące metodę MIG-MAG to bardzo popularne urządzenia. Nic dziwnego, skoro mają wiele zalet. Wykorzystywane są do prac konserwacyjnych, remontowych i naprawczych a także robót w przemyśle energetycznym. Zawdzięczają swoje rozpowszechnienie doskonałą wydajnością i jakością wykonanych łączeń. Stosuje się je do spawania stali niskowęglowych, kwasoodpornych, nierdzewnych, a także stali stopowych czy aluminium.

Zasada działania migomatów

Działanie migomatów jest z założenia proste. Urządzenie podłączone do prądu wytwarza łuk elektryczny, który powstaje między spawanym metalem a drutem spawalniczym. Proces ten odbywa się w osłonie z argonu, dwutlenku węgla lub innych ochronnych mieszanek gazowych. Drut pod wpływem wysokiej temperatury wytwarzanej przez łuk topi się i tworzy kałużę płynnego metalu na powierzchni równie rozgrzanego spawanego elementu, łącząc go na stałe. Zależnie od typu migomatu, sposób dostarczany drut do prac będzie inny. Występują dwie opcje, w których uchwyty i zespoły podające dostarczają lity lub rdzeniowy drut spawalniczy.

Migomaty Magnum

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wysokiej klasy migomaty Magnum. Wśród nich są kompaktowe urządzenia przydatne przy pracach terenowych oraz solidne, duże maszyny do poważniejszych zastosowań przemysłowych.

Jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty lub poszczególnych urządzeń, wystarczy zapoznać się z nasza ofertą. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszamy do współpracy.

Więcej
Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów