You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PR/840(1)

Nowy produkt

PROSTOWNIK Z ROZRUCHEM DYNAMIK 840818,18 zł brutto
818,18 zł netto


Linia prostowników Magnum DINAMIK to urządzenia prostownikowe, do ładowania akumulatorów i wspomagania rozruchu, spełniające wymagania norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej EMC.
Proces ich wytwarzania odpowiada standardowi Systemu Jakości ISO 9001.

Prostowniki są przeznaczone do ładowania eksploatacyjnego akumulatorów ołowiowych otwartych i bezobsługowych wg. norm IEC i DIN, stosowanych w dużych samochodach ciężarowych , maszynach drogowych i budowlanych, posiadających instalacje elektryczne o napięciu 12V lub 24V, oraz dodatkowo do wspomagania rozruchu silników spalinowych - benzynowych i wysokoprężnych - w przypadku akumulatora wyładowanego i niskich temperatur otoczenia, o ile instrukcja obsługi pojazdu nie zabrania stosować urządzeń rozruchowych.
Urządzenia posiadają możliwość regulowania charakterystyki wyjściowej tzn. uniezależnienia jej od wahań napięcia sieciowego.
Czas ładowania akumulatorów zależy od ich pojemności znamionowej i stopnia rozładowania.
Prostowniki przystosowane są do zasilania z sieci jednofazowej 230V 50Hz.
 
Wyposażone są w przełącznik wyboru napięcia ładowania. Są odporne na zwarcie przewodów wyjściowych, przeciążenia i odwrotne przyłączenie biegunów akumulatora. Wyposażone są w zabezpieczenie termiczne przed nadmiernym nagrzewaniem się transformatora wskutek np. zwarcia ogniwa w akumulatorze.
 

 

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie zasilania

  230V; 50Hz

  Moc ładowania

  1,5 kW

  Moc rozruchu3,0 kW
  Napięcie ładowania12 / 24V
  Prąd ładowania120A
  Prąd rozruchu800A
  Max pojemność akumulatora1400Ah
  Ilość stopni ładowania6 + rozruch
  Waga31 kg

6 innych produktów w tej samej kategorii: