You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

bravo250

Nowy produkt

Spawarka Weldman Aluminium TIG AC/DC BRAVO 250 PULS2 893,50 zł brutto
2 893,50 zł netto


MMA / TIG DC / TIG DC PULS
TIG AC / TIG AC PULS / TIG MIX (AC+DC)
SPAWANIE PUNKTOWE

Spawarka umożliwia pracę w trybie 2-takty / 4-takty przy bezstykowym zajarzeniu łuku (HF). Przystosowana jest zewnętrznego sterowania. Posiada funkcję ARC FORCE (dynamika łuku), HOT START (gorący start), ANTI-STICK (zapobieganiu przyklejaniu) oraz pamięci umożliwiającą zaprogramowanie 10 indywidualnych programów spawania.

Ustawienia wszelkich parametrów urządzenia odbywa się za pomocą miękkiego panelu sterującego, na którym umieszczona jest m. in. wielofunkcyjne pokrętło i wyświetlacz LCD. Rozwiązanie to ułatwia łatwe i szybkie odczytywanie wszelkich parametrów spawania oraz korzystanie z funkcji dodatkowych spawarki.

Spawarka BRAVO AC/DC jest urządzeniem najnowszej generacji, przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych. Służy do spawania ręcznego stali konstrukcyjnych niskowęglowych, stopowych i nierdzewnych, tytanu, aluminium, magnezu, miedzi oraz ich stopów. BRAVO AC/DC umożliwia spawanie metodą TIG prądem stałym i prądem przemiennym.

Urządzenie wyposażone jest w opcję spawania metodą MMA (elektrodą otuloną). Spawarka umożliwia pełną cyfrową regulację i sterowanie parametrami spawalniczymi charakterystyki łuku oraz pulsu. W szerokim zakresie znajduje zastosowanie zarówno przy pracach produkcyjnych, jak i usługowych.

W projektowaniu i konstrukcji urządzenia BRAVO AC/DC wykorzystano moduły IGBT (tranzystory bipolarne z izolowaną bramką), mogące zmieniać częstotliwość pracy do wartości średnich, co skutkuje zamianą tradycyjnego, ciężkiego przetwornika częstotliwości na poręczny przetwornik o średniej częstotliwości, charakteryzujący się małymi rozmiarami i wagą, niskim poborem mocy itp. Spawarka wyposażona jest w automatyczne zabezpieczenia termiczne, przeciążeniowe i nadprądowe.

 Zestaw zawiera:

Uchwyt TIG SR26 4m
Części zamienne uchwytu
Kabel masowy
Kabel elektrodowy
Przewód gazowy
Instrukcja obsługi w języku polskim


Dane techniczne:
Napięcie zasilania (V) - 230V ±15%
Prąd wejściowy AC (Hz) - 50/60
Napięcie prądu jałowego - 70V
Zabezpieczenie - 20A
Zakres prądu TIG AC/DC 5-250A; MMA 5-200A
Cykl pracy 60% w temp 40st.C - 250A
Stopień ochrony IP21S
Wymiary (mm) - 520x240x450
Ciężar (kg) - 23,5


GWARANCJA 24 MIESIĘCY
ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

3 innych produktów w tej samej kategorii: