You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Spawarki

Szukasz spawarki, która spełni twoje oczekiwania względem wydajności i jakości wykonywanych spawów? Potrzebujesz urządzenia spawalniczego pracującego w jednej konkretnej metodzie? Nie chcesz przepłacać za sprzęt? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy szeroki asortyment spawarek Magnum wykorzystujących różna technologię spawania. Dzięki temu współpra...

Szukasz spawarki, która spełni twoje oczekiwania względem wydajności i jakości wykonywanych spawów? Potrzebujesz urządzenia spawalniczego pracującego w jednej konkretnej metodzie? Nie chcesz przepłacać za sprzęt? Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy szeroki asortyment spawarek Magnum wykorzystujących różna technologię spawania. Dzięki temu współpracując z nasza firmą klienci mają możliwość łatwego wyboru sprzętu i dopasowania go do swoich potrzeb i wymagań.

Wśród sprzedawanych przez hurtownię urządzeń znajdziecie Państwo m.in. spawarki inwertorowe. Umożliwiają one spawanie bardzo różniących się od siebie materiałów, zapewniając tym samym dużą uniwersalność.

Spawarki Magnum

Oferujemy szeroki asortyment spawarek Magnum, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i łatwą dostępnością rozmaitych osprzętów i akcesoriów. W przypadku urządzeń tej marki możemy polecić Państwu spawarki migomaty zależnie od modelu, sprawdzą się w pracach konserwacyjnych w terenie lub w dużych zakładach produkcyjnych przy rozległych pracach przemysłowych.

Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów spawalniczych, wśród których można znaleźć gniazda, wtyki, kątowniki czy specjalistyczny osprzęt MIG, MAG, TIG.

Więcej
Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Transformatorowe
 • Spawarki inwertorowe

  Oferujemy spawarki inwertorowe, które należą do jednych z podstawowych urządzeń spawalniczych wykorzystywanych w branży spawalniczej. Zawdzięczają to zarówno swojej możliwości pracy z różnorodnymi metalami i w różnych warunkach, jak i stosunkową łatwością opanowania metody TIG. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. spawarki Magnum, cenione przez profesjonalistów za komfort obsługi i wysoką jakość wykonania.

  Zastosowanie spawarek inwertorowych

  Spawarki inwertorowe to uniwersalne urządzenia, pozwalające na wykonywanie zróżnicowanych pod względem czasu i stopnia skomplikowania spawów. Wykorzystując metodę TIG, można spawać zarówno stal wysokostopową, stale specjalne, stopy niklu, jak i aluminium, magnez czy innych metali reaktywnych. To pozwala na przeprowadzenie niemal każdego rodzaju prac spawalniczych. Co więcej, ze względu na opadającą lub stromą charakterystykę spawarki te mogą być wykorzystywane jako źródła prądu do ręcznego spawania łukowego przy pomocy elektrod otulonych.

  Zalety spawarek TIG

  Sprzedawane przez nas inwertorowe spawarki to stosunkowo łatwe w obsłudze urządzenia, które są wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby zaczynające swoją przygodę ze spawaniem. To niezwykle uniwersalne urządzenie, które umożliwia zarówno ręczną, jak i w pełni przemysłową pracę. Metoda TIG pozwala na stworzenie mocnych i ładnych spawów, nawet przy bardzo małych elementach o przekroju mniejszym niż 1 mm.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 26 elementów