You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sprężarki

Sprężarki dostępne w naszej ofercie to urządzenia służące zasilania miriady narzędzi pneumatycznych. Wykorzystywane są przez zakłady przemysłowe, warsztaty samochodowe czy ekipy budowlane w sytuacjach, gdzie najważniejsza jest duża moc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno małe kompresory, idealne do użytku domowego, jak i profesjonaln...

Sprężarki dostępne w naszej ofercie to urządzenia służące zasilania miriady narzędzi pneumatycznych. Wykorzystywane są przez zakłady przemysłowe, warsztaty samochodowe czy ekipy budowlane w sytuacjach, gdzie najważniejsza jest duża moc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno małe kompresory, idealne do użytku domowego, jak i profesjonalne kompresory śrubowe wykorzystywane na co dzień przez warsztaty samochodowe czy zakłady przemysłowe. Prowadzimy także sprzedaż wszelki niezbędnych części i akcesoriów do kompresorów powietrza.

Kompresory Bosch

Kompresory Bosch to jedne z najwyższej jakości urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Powstały dzięki dużemu doświadczeniu przez lata zdobywanemu na rynku narzędzi pneumatycznych. Ich niezawodność jest potwierdzona wieloma nagrodami oraz certyfikatami. Jeżeli szukacie sprawdzonego urządzenia, kompresor Bosch może okazać się najlepszym wyborem. Oferujemy także nieustępujące im możliwościami sprężarki takich marek jak Kupczyk, Airpress czy Vander.

Jak wybrać sprężarkę?

Przed decyzją o zakupie konkretnej sprężarki trzeba sobie odpowiedzieć na kilka pytań i dokładnie sprawdzić parametry urządzenia. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie go do potrzeb narzędzi, z którymi ma współpracować. Pierwszym punktem powinna być pojemność zbiornika. To od niej zależy długość nieprzerwanej pracy zasilanego urządzenia. Drugim jest zapewniane ciśnienie (PSI), które powinno odpowiadać zapotrzebowaniu narzędzia pneumatycznego tak, by jego operator mógł wykorzystać w 100% drzemiące w nim możliwości. Trzecim elementem jest wartość przepływu powietrza. W przypadku złego wyboru może nas spotkać niemiła niespodzianka w trakcie prac. Dobrze jest też zastanowić się nad zasilaniem – istnieją bowiem kompresory zasilane elektrycznie i na paliwa kopalne.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, jaki kompresor będzie dobry w przypadku sprzętu, którym zamierzacie pracować, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy, jakie urządzenie będzie najlepsze.

Więcej
Jest 106 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 106 elementów