You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GA5030R

Nowy produkt

Makita GA5030R Szlifierka Kątowa 125mm

Szlifierka Kątowa 125mm Makita GA5030R

Makita GA5030R to lekkie kompaktowe urządzenie o dużej mocy działania. Idealna do szlifowania i cięcia w trudno dostępnych miejscach.202,44 zł brutto
202,44 zł netto


Szlifierka Kątowa Makita GA5030R

Makita GA5030R to lekkie kompaktowe urządzenie o dużej mocy działania. Idealna do szlifowania i cięcia w trudno dostępnych miejscach.

Poręczny rozmiar i smukła budowa, dopasowana do kształtu dłoni, pozwalają na bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc i komfortowe użytkowanie nawet przy dłuższych czynnościach. Kąt odchylenia rękojeści został zwiększony o 20 stopni.

Szlifierka Makita GA5030R jest wyposażona w odporny na przegrzanie silnik o mocy 720W, który, podobnie jak cały wewnętrzny mechanizm przekładni, jest zabezpieczony pyłoszczelnymi pierścieniami przed brudem i zanieczyszczeniami.

Urządzenie posiada funkcję anty-restart chroniącą szlifierkę przed automatycznym uruchomieniem w momencie, kiedy zostało przywrócone zasilanie po wcześniejszej przerwie w dostawie energii.

Szlifierka kątowa Makita GA5030R idealnie sprawdzi się przy pracach domowych, w gospodarstwie czy warsztacie.

Makita GA5030R to szlifierka kątowa w nowej udoskonalonej odsłonie z anty-restartem - zabezpiecza urządzenie przed niekontrolowanym uruchomieniem w przypadku zaniku napięcia, przerwy w obwodzie np. załamanie przewodu zasilającego dodatkowo nowy model został wyposażony w ogranicznik prądu rozruchowego - płynny start. Model z tarczą o średnicy 125mm w niezwykle ergonomicznym kształcie. Niezależnie od tego, czy użytkownik chwyta urządzenie za obudowę silnika lub tylną pokrywę, uchwyt pasuje doskonale do dłoni i palców każdego użytkownika, co zapewnia wygodne użycie, przy jednoczesnej minimalizacji zmęczenia i bólu ręki. Rękojeść boczna posiada zwiększony stopień odchylenia do 20 stopni zapewniając wyjątkową ergonomikę pracy. Makita GA5030R jest wyposażona w silnik ze zwiększoną odpornością na ciepło. Dwa pyłoszczelne pierścienie uszczelniają łożyska kulkowe i całkowicie chronią mechanizm przekładni oraz silnik przed brudem, pyłem i zabrudzeniami.

Szlifierka Makita GA5030R jest przeznaczona do prac profesjonalnych, bardzo mała, lekka i poręczna o smukłej budowie pozwalająca na szlifowanie w trudniej dostępnych miejscach. Wymiary przekładni kątowej pozwalają na całkowite wykorzystanie tarczy szlifierskiej. Średnica korpusu jest tak mała, że umożliwia bezproblemowy i pewny chwyt jedną ręką.

DANE TECHNICZNE:

  • Moc: 720W
  • Prędkość obrotowa: 11 000obr/min
  • Gwint wrzeciona: M14x2
  • Średnica ściernicy: 125mm
  • Masa: 1,8kg
  • Długość: 266mm
  • Szerokość: 138mm
  • Wysokość: 103mm

Wyposażenie podstawowe:

1. Osłona

2. Uchwyt boczny

3. Kołnierz mocujący

4. Nakrętka kołnierza

5. Klucz do nakrętek czołowych

6. Ściernica zgrubna

Średnica tarczy [mm]:125
Łagodny rozruch:Nie
Regulacja obrotów:Nie
Moc użyteczna - zakres [W]:400 - 850

6 innych produktów w tej samej kategorii: