You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Szlifierki kątowe

Szlifierki kątowe to bardzo przydatne elektronarzędzia wykorzystywane podczas prac budowlanych czy remontowych, ale nie tylko. To uniwersalne rozwiązanie wykorzystywane przez profesjonalistów i majsterkowiczów. Używane jest m.in. w przemyśle przy wykańczaniu detali czy przecinaniu różnych elementów oraz w drobnych naprawach. W naszym sklepie zna...

Szlifierki kątowe to bardzo przydatne elektronarzędzia wykorzystywane podczas prac budowlanych czy remontowych, ale nie tylko. To uniwersalne rozwiązanie wykorzystywane przez profesjonalistów i majsterkowiczów. Używane jest m.in. w przemyśle przy wykańczaniu detali czy przecinaniu różnych elementów oraz w drobnych naprawach. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości szlifierki cenionych na rynku narzędziowym producentów. Oferujemy m.in. asortyment takich marek jak Bosch, DeWalt, Makita czy Milwaukee. Szeroki wybór modeli o takiej proweniencji pozwoliło nam na udostępnienie klientom dużej możliwości wyboru narzędzi o zróżnicowanych parametrach.

Wybór szlifierki kątowej

Wybór szlifierki kątowej może z początku wydawać się skomplikowany, jednak wystarczy dobrze rozeznać się parametrach modeli różnych marek dostępnych na rynku i zastanowić się, do czego będzie wykorzystywana.

Pierwszym istotnym czynnikiem jest moc urządzenia. W przypadku twardych materiałów, oprócz dobrania odpowiedniej tarczy, należy dostosować sprzęt o odpowiednio dużej mocy. W przypadku przeznaczenia na mniejsze prace, mimo tego, że solidną, 2000 W szlifierką można wiele zdziałać, lepiej wybrać sprzęt o mniejszej mocy w granicach 450 do 900W.

Warto zastanowić się też nad rodzajem zasilania, który będzie najodpowiedniejszy. Na rynku można znaleźć szlifierki sieciowe i akumulatorowe o zbliżonych parametrach. Jednak specyfika sposobu dostarczania do nich energii oznacza, że będą nie tylko nadawać się lepiej do innych warunków, ale też praca z nimi przez to będzie się widocznie różnić.

Oczywiście ważne jest też to, by leżała dobrze w ręku, nie ślizgała się i nie była zbyt ciężka, co mogłoby przemęczyć użytkownika.

Jeżeli potrzebujecie pomocy przy wyborze narzędzia, które by was usatysfakcjonowało, jesteśmy do dyspozycji.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.