You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DI/2

Nowy produkt

TARCZA DIAMENTOWA A2 350 DO BETONU PIŁA PRZECINARKA298,00 zł brutto
298,00 zł netto


TARCZA DIAMENTOWA A-2AL 350 x 25,4 DO BETONU, KLINKIERU, GRANITU

 

***

Polecamy Państwu tarczę diamentową najwyższej światowej jakości za relatywnie niską cenę. Powyższa cena wynika z bezpośredniej współpracy z naszymi niemieckimi partnerami. Dzięki tej współpracy wszelkiego rodzaju pośrednictwo handlowe zostaje pominięte. Obsługujemy znaczną grupę firm zajmujących się profesjonalnym cięciem i wierceniem w materiałach budowlanych; betonie, żelbecie, materiałach abrazywnych, itp. 

  

Polecamy Państwu tarczę diamentową A-2AL  Ø 350 x 25,4 mm. Profesjonalna tarcza przeznaczona do cięcia BETONU.

Bardzo chwalona przez specjalistyczne firmy drogowe i budowlane. Naprawdę wytrzymała tarcza pod warunkiem wykorzystywania jej zgodnie z przeznaczeniem. Ze względu na znaczną grubość dysku tarcza nie ma skłonności do krzywienia się, pracuje równo i stabilnie, bez bocznego bicia. Tarcza bardzo szybka i żywotna bez skłonności podrywania materiału podczas cięcia. Wykonana na spoiwie kobaltowym, znawcy tematu więdzą jakie ma to ogromne znaczenie dla szybkości i jakości cięcia.   Tarcza niemiecka nieporównywalna z tanimi chińskimi czy koreańskimi podróbami. Wersja SUPER/PREMIUM, najwyższa światowa półka, prawdziwy "mercedes" wśród tego typu narzędzi. Tarcza przeznaczona do pracy ciągłej.  Znakomita jakość względem ceny. Przy sprzedaży tejże tarczy notujemy blisko 100%-towy powrót klientów po zakup następnej. Tarcza nowa oryginalnie zapakowana. Pierwsza "ręka", żadnych pośredników. Tarcza pracuje na największych polskich i niemieckich inwestycjach drogowych. Z pewnością wielokrotnie spotkaliście się Państwo z tą samą tarczą w cenie 600-700 zł netto tylko pod inną nazwą. Dla firm handlowych przy zakupach hurtowych rabaty.  Przy większych zakupach wystawimy dla Państwa osobną aukcję.

 

          

 UWAGA !

 

  • Nie ma  uniwersalnych / „do wszystkiego”/ tarcz diamentowych. Do każdego materiału jest stosowany odpowiedni segment diamentowy /spiek/. Rodzaj zastosowanego segmentu jest ściśle uzależniony od abrazywności obrabianego materiału.  
  •  Posiadamy w sprzedaży tarcze diamentowe do granitu, marmuru, piaskowca, gresu, betonu, asfaltu, silikatów, porothermu o różnych mocowaniach i średnicach. Szczegółowa oferta znajduje się na naszych pozostałych aukcjach.  

6 innych produktów w tej samej kategorii: