You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wibratory do betonu

Wibratory do betonu dostępne w naszej ofercie to specjalistyczne narzędzia niezbędne do przeprowadzenia inwestycji, w których beton gra istotną rolę. Wśród urządzeń dostępnych w tej kategorii znajdziecie Państwo m.in. buławy i wibratory do betonu oraz węże giętkie do wibratorów MEGAVIB. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie wylewki posadzek ...

Wibratory do betonu dostępne w naszej ofercie to specjalistyczne narzędzia niezbędne do przeprowadzenia inwestycji, w których beton gra istotną rolę. Wśród urządzeń dostępnych w tej kategorii znajdziecie Państwo m.in. buławy i wibratory do betonu oraz węże giętkie do wibratorów MEGAVIB. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie wylewki posadzek z betonu i żelbetu bez obawy o uwięzienie negatywnie wpływających na strukturę materiału bąbli powietrza. Jeżeli szukasz dla swojej firmy budowlanej sprawdzonych rozwiązań w zakresie pracy z betonem, postaw na oferowane w naszym sklepie produkty, w tym buławy, węże i wibratory do betonu marek MEGAVIB+ i Yato. Mamy także poręczne zagęszczacze do betonu marki Makita, które doskonale sprawdzają się w przypadku lżejszych i mniejszych prac.

Zagęszczanie betonu

Zagęszczanie betonu jest istotnym procesem technologicznym, który ma wpływ na wytrzymałość zastygniętej masy. Czynność tą można skutecznie wykonać przy pomocy wibratorów do betonu. Wywoływane przez buławy wibratorów drgania o wysokiej częstotliwości powodują zagęszczanie betonu poprzez wytrącanie i usunięcie pęcherzyków powietrza uwiezionych w jeszcze niezastygniętej masie. To z kolei bezpośrednio wpływa na zwartość i wytrzymałość gotowego produktu, co ma niebagatelne znaczenie dla stabilności i odporności budynków.

Więcej
W tej kategorii nie ma produktów.