You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wiertarki i Wiertnice  Jest 83 produktów.

Podkategorie

 • Bez udaru
 • Z udarem
 • Kątowe
 • Wiertarki stołowe i...

  Stołowe wiertarki kolumnowe stosowane są z reguły jako narzędzia do wykonywania wwiertów w metalowych blachach. Dzięki wykorzystaniu dużych i bardzo wytrzymałych wierteł możliwa jest efektywna praca z naprawdę twardymi materiałami. W przypadku ręcznych narzędzi elektrycznych część materiałów staje się barierą nie do pokonania. Natomiast dla odpowiedniej klasy wiertarki stołowej nawet kilkucentymetrowe płyty nie stanowią większego wyzwania.

  Znalezienie odpowiedniej wiertarki stołowej

  Dla zmaksymalizowania wydajności pracy na wiertarce stołowej należy zacząć od podstaw. Trzeba zadać sobie pytanie dotyczące tego, jaką wiertarkę wybrać. Jednym z kluczowych parametrów jest moc urządzenia, od której zależą możliwości robienia otworów w zadanym materiale. Drugim jest natomiast głębokość, do której wiertło może się wwiercić. Zbyt krótkie wiertło uniemożliwi stworzenie wwiertu odpowiedniej głębokości, a zbyt długie może sprawiać problemy przy pracy. Dalej są parametry techniczne wrzeciona. Ostatnim elementem są same fizyczne wymiary sprzętu, od których zależy wszak to, czy zmieści się ono w warsztacie i czy korzystanie z niego będzie wystarczająco komfortowe.

  Sprawdź dostępne wiertarki magnetyczne

  Prowadzimy sprzedaż magnetycznych wiertarek stołowych. Urządzenia te pozwalają na przeprowadzenie szeregu operacji w sposób komfortowy dla operatora w optymalnym czasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i parametrami technicznymi oferowanych urządzeń.

 • Wiertnice
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 83 elementów