You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

J-500W

Nowy produkt

ŻARÓWKA HALOGENOWA J-500W 118 MM2,44 zł brutto
2,44 zł netto


Żarówka halogenowa wysokonapięciowa 500W R7s 230V 118mm J-500W 10416, to źródło światła, które nie tylko zastąpi odchodzące powoli do lamusa żarówki tradycyjne, ale i pozwoli nam na tej wymianie zaoszczędzić energię elektryczną a dzięki temu i środowisko naturalne.

Projektorowa żarówka halogenowa z serii J to doskonałe rozwiązanie dla oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. Szczególnie dobrze jej światło prezentuje się w pomieszczeniach o wystroju utrzymanym w chłodnych barwach, jak kuchnie czy łazienki. Ale doskonale nada się również, jako źródło światła akcentującego, szczególnie przy podświetlaniu dekoracyjnych detali zabudowy czy ozdobnych przedmiotów. Żarówka ta sprawdzi się również, jako oświetlenie punktowe, czy akcentujące w restauracjach, barach i innych miejscach, gdzie za jej pomocą buduje się odpowiednią atmosferę.

Prezentowana tu lampa emituje ciepłe i przyjemne dla oka światło, o temperaturze barwowej równej 3000K. Ponadto jej strumień świetlny o wartości 8000 lm stanowi duży plus przy zestawieniu go z ilością czerpanej przez żarówkę energii elektrycznej. To z kolei dodatkowo wydłuża dystans dzielący ten model od zwykłej żarówki, na jego niewątpliwą korzyść.


Moc żarówki równa jest 500W, a działa przy napięciu 230V. Średnica żarówki wynosi 12.0mm a jej całkowita długość to 114.0 mm. Lampa ma kształt tabularny i jest dwustronnie trzonkowana. Typ zastosowanego w niej trzonka to R7s. Jej trwałość sięga 2000h. Bańka żarówki wykonana jest z przeźroczystego szkła.

Istotną informacją podczas montażu żarówki jest to, że nie należy dotykać jej szklanej powłoki gołymi dłońmi. Może to spowodować reakcje, które doprowadzą do uszkodzenia żarówki podczas jej nagrzania się. Zaleca się wiec montaż lampy w specjalnych rękawiczkach. Lampa przeznaczona jest do pracy we wszystkich pozycjach.


Model 500W R7s 230V 118mm J-500W 10416 jest oznaczony znakiem CE, będącym gwarancją producenta, o spełnianiu przez wyrób wymagań stawianych przez dyrektyw tzw. Nowego Podejścia Unii Europejskiej. Świadczy to, o tym, że jest to produkt bezpieczny zarówno dla jego użytkowników jak i dla środowiska naturalnego.

6 innych produktów w tej samej kategorii: